Lørenskog Håndballklubb

Lørenskog Håndballklubb

Nytt styre i LHK

Postet av Lørenskog Håndballklubb den 25. Jun 2014

LHK har nå valgt nytt styre, samt andre verv for sesongen 2014-2015:

Styre
Etternavn
Fornavn
Mail
Mobil
Adresse
Postnummer
Leder
Risberg
Tove
tove.risberg@gmail.com
90 80 16 56
Kleiva 23
1476 Rasta
Nestleder
Hacancebi
Marianne
cetinhasancebi@hotmail.com
90 88 56 94
Georg Stangs vei 5
1473 Lørenskog
Sportslig leder
Johansen
Lars Øyvind
l-ojohan@online.no
95 70 40 78
Hornblendev. 4
1475 Finstadjordet
Material­forvalter
Braathen
Erik
eri-braa@hotmail.com
93 03 55 51
Nordlifaret 6
1473 Lørenskog
Sekretær
Petersson
Herdis
herdis.sannes@dynea.com
92 46 88 60
Skogvn. 9
1470 Lørenskog
Hjemmeside
Bøe
Ole
oleboe@gmail.com
97 78 62 42
Vestaveien 58B
1476 Rasta
Arrangement
Skofteland
Helga
helga.skofteland@forbrukerradet.no
91 58 42 66
Røykås Terrasse 70
1476 Rasta
Styremedlem
Støeng
Janneke
janneke.stoeng@gmail.com
99 50 21 07
 
 
Styremedlem
Vesterheim
Hege
hege.vesterheim@adecco.no
47 32 51 36
Møllesvingen 27
2006 Løvenstad
Styremedlem
Pestoric
Sinisa
familypestoric@gmail.com
94 14 45 45
Røykås Terrasse 21
1476 Rasta
 
 
 
 
 
 
 
Arrangements-
­­komite

Etternavn
Fornavn
Mail
Mobil
Adresse
Postnummer
Leder + kamparr.
Skofteland
Helga
helga.skofteland@forbrukerradet.no
91 58 42 66
Røykås Terrasse 70
1476 Rasta
Kiosk/Diverse
Hansen
Line
syveroed@online.no
48 22 63 96
Tulipanveien 66
1475 Finstadjordet
Vaktlister
Bøe
Ole
oleboe@gmail.com
97 78 62 42
Vestaveien 58B
1476 Rasta
 
 
 
 
 
 
 
Sportslig utvalg
Etternavn
Fornavn
Mail
Mobil
Adresse
Postnummer
Leder
Johansen
Lars Øyvind
l-ojohan@online.no
95 70 40 78
Hornblendev. 4
1475 Finstadjordet
 
Vesterheim
Hege
hege.vesterheim@adecco.no
47 32 51 36
Møllesvingen 27
2006 Løvenstad
 
Støeng
Janneke
janneke.stoeng@gmail.com
99 50 21 07
 
 
 
Halen
Katrine
halen@online.no
99 00 78 39
Alvetunet 1
1476 Rasta
 
Pestoric
Sinisa
familypestoric@gmail.com
94 14 45 45
Røykås Terrasse 21
1476 Rasta
 
 
 
 
 
 
 
Andre
Etternavn
Fornavn
Mail
Mobil
Adresse
Postnummer
Økonomi­ansvarlig
Otterlei
Nina Camilla
camilla@glassmester1.no
91 35 34 77
Bjørndalsveien 87
1476 Rasta
Dommer­ansvarlig
Hasselgreen
Lasse 
laha@online.no
90 58 16 90
Røykås Terrasse 5
1476 Rasta
 
 
 
 
 
 
 
Sponsor­gruppe
Etternavn
Fornavn
Mail
Mobil
Adresse
Postnummer
Leder
Pestoric
Sinisa
familypestoric@gmail.com
94 14 45 45
Røykås Terrasse 21
1476 Rasta
 
Wold
Espen
espen.wold@runbox.com
98 24 78 10
Vestaveien 29
1476 Rasta
 
Lassen
Petter
petter.lassen@matriks.no
47 28 98 00
Bringebærstien 25
1476 Rasta
 
Jansson
Magnus
mj@messe.no
91 52 04 56
Røykås terrasse 111
1476 Rasta

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline