Stronger U og Lørenskog håndballskoles drømmeuke

Postet av Anonym den 18. Aug 2018

Det har vært en fantastisk uke med håndballskole i vår hjemmearena Skårerhallen. 25 av fremtidens håndballspillere har vært samlet og gitt alt i 4 dager. De har vært både råe og flinke, og de har til og med laget en herlig finteregle de kan ta med seg videre. (Regla kan du få med deg på klubbens Facebookside)

Trener Hanne Halén er storfornøyd med innsatsen til jentene og har hatt en topp uke. Glade hjelpere fra J18 og K4 har fungert som hjelpetrenere og støttespillere. De har fått bidra med sin kunnskap og delt sin håndballerfaring med klubbens yngste spillere.

Det hele ble avsluttet på torsdag med digg pizza levert av Egon. Noe som falt i god gjort hos de yngre deltakerne og eldre hjelperne.

Vi håper å gjenta suksessen i høstferien og neste sommer!Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.