LHK arrangerer håndballskole i uke 26

Postet av Lørenskog Håndballklubb den 25. Jun 2014

Lørenskog Håndballklubb inviterer til håndballskole uken etter skoleslutt


Hvem:
Klubbens J9-J13 (født 2005-2001), maksimum 30 deltagere

Når: Mandag 23. – torsdag 26. juni, kl. 09:00 – 13:00

Hvor: Skårerhallen

Deltakeravgift: 750 kr

Hva: 4 x 4 timers håndballskole med et dyktig trenerteam. Det blir servert mat og frukt, og en liten overraskelse.

Trenere:
Hovedtrener på håndballskolen er klubbens mest erfarne trener, Tore Westby, som har vært trener i mange år. Sist sesong var han hovedtrener for J98-laget, og kommende sesong vil han være hjelpetrener for J00 og J01-lagene.

Som hjelpetrenere stiller Helene Braathen og Mia Syverud. Helene og Mia spiller på J98 og er blant klubbens mest erfarne spillere. Mia har fått flere utmerkelser som håndballspiller, bl.a. finalens beste spiller i årets Bonaqua cup, og prisen som årets håndballspiller på håndballgallaen.

Påmelding:
Sendes til Hege Vesterheim: hege.vesterheim@adecco.no Tlf: 473 25 136
Påmeldingsfrist er fredag 13. juni
Praktisk info, inkludert betalingsinfo vil bli sendt ut etter påmelding.

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.